10 sposobów na pozbycie się worków pod oczami

Czy czujesz się stary i zmęczony z powodu Twoich oczu?

Rzeczywiście ciężko czuć się świeżo i być uważnym, kiedy Twoje oczy są zmęczone i zwisające z powodu denerwujących worków pod oczami. Są one oznaką stresu i zmęczenia. Nie martw się, gdyż Asian Roots Luxury Spa w Deli wymyśliło użyteczne i efektywne metody nad pozbycie się worków pod oczami i ciemnych obwódek.

  1. Moc ziemniaka: Pokrój ziemniak (po chłodzeniu przez kilka minut) na dwie części i delikatnieworki otocz zamknięte oczy przy użyciu tych połówek. Pozostaw na oczach tak, aby zakrywały worki pod oczami, i pozostaw na około 15 do 20 minut. Dostrzeżesz ogromną różnicę w rozmiarze worków.
  2. Droga mleczna: Jeśli masz ekstremalnie spuchnięte oczy, będziesz musiał przestrzegać tego reżimu. Zamocz płatki kosmetyczne w schłodzonym mleku, połóż je na powieki zrelaksuj się przez 20-30 minut. To pomoże w retencji oczu i je ochłodzi.
  3. Oleista pomoc: Wlej schłodzoną wodę do miski i dodaj kilka kropli olejku z witaminą E, a następnie dokładnie zmieszaj. Zamocz płatki kosmetyczne w miksturze i połóż na oczy na 20 minut. To pomoże Ci zmniejszyć opuchliznę wokół oczu.
  4. Ogórkowa ulga: Ogórki to fantastyczne naturalne lekarstwo na pozbycie się worków pod oczami. Weź 2 plasterki świeżo schłodzonego ogórka i połóż na oczach na 25 minut. Zrelaksuj się z chłodnymi, kojącymi plastrami na oczach i utnij sobie drzemkę. To pomoże Ci orzeźwić umysł, a także oczy. Właściwości przeciwzapalne chłodnego ogórka w sposób naturalny zredukują worki pod oczami.
  5. Schłodzone torebki po herbacie: Jeśli się spieszysz i nie chcesz zaakceptować oklapłych oczu, wypróbuj torebki po herbacie. Zamocz dwie torebki po herbacie w zimnej wodzie i zamroź je na chwilę. Następnie połóż je na oczy na 25-30 minut. Połóż się i zrelaksuj z chłodnymi torebkami po herbacie na oczach. Na końcu przemyj oczy zimną wodą i dokładnie wysusz skórę. Poczujesz się zrelaksowany i odmłodzony.
  6. Łyżeczki i mrożona woogorekda: Woreczki pod oczami można zmniejszyć przy pomocy szklanki mrożonej wody i czterech łyżeczek ze stali nierdzewnej. Ochłodź łyżki w wodzie, a następnie przyłóż jedną na każde oko. Zamieniaj łyżeczki, podczas gdy pozostałe będą się chłodzić w szklance wody dopóki nie zobaczysz poprawy.
  7.   Białko: Ubij białka kilku jajek na sztywno i zaaplikuj dookoła oczu przy użyciu pędzelka. To sprawi, że obszar wokół        i pod okiem będzie napięty, a także mniej spuchnięty. Pozostaw na 20 minut, a następnie opłucz twarz chłodną      wodą.
  8.  Torebka po zielonej herbacie: Usiądź na 10-15 minut ze schłodzoną, namoczoną torebką po rumianku lub zielonej herbacie na każdym oku i zrelaksuj się. Naturalne właściwości tych herbat ziołowych pomoże przywrócić spuchnięte oczy do ich początkowego rozmiaru.
  9.  Nawodnij swój organizm: Pij tak dużo wody jak to możliwe. Tak, to wydaje się sprzeczne z intuicją skoro chcesz pozbyć się wody, ale nawadnianie zmniejsza opuchliznę. Tak więc wypij szklankę wody za każdym razem, gdy zauważysz, że Twoje oczy robią się oklapłe.

0 comments:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *